Шановні викладачі, дорогі наставники та дорогі наші вчителі!
🎉 Сьогодні особливий день — День вчителя! І ми, студенти та представники ради студентського самоврядування, хочемо висловити вам слова щирої вдячності й поваги.
🧑🏫 Ваша робота — це не лише підручники, лекції чи практичні роботи. Це — щоденна турбота, розуміння, терпіння і віра в нас. Ви вкладаєте у своїх студентів частинку душі, свого серця й життя. Ви допомагаєте нам пізнавати світ, розвивати таланти й знаходити своє місце в житті.
💻📚 Ви — не лише джерело знань, ви — наші наставники, друзі й порадники. Ви вчите нас бути сильними, чесними, людяними, а головне — вчите ніколи не зупинятися на досягнутому.
🤗 Саме завдяки вам ми маємо змогу будувати власне майбутнє, сповнене мрій і надій.
Ваше покликання — не лише професія, а справжнє мистецтво, яке змінює життя і залишає слід у серцях назавжди.
Ми щиро вдячні за кожне слово підтримки, за мудрі поради, за доброту й розуміння. Навіть коли нам важко, саме ви знаходите правильні слова, щоб підбадьорити й дати силу рухатися далі.
❤️ Бажаємо вам мирного неба, міцного здоров’я, безмежного натхнення, терпіння і радості від вашої благородної справи.
– Нехай кожен день буде наповнений щирою вдячністю студентів, теплими усмішками та відчуттям гордості за свою працю.
– Нехай у вашому житті завжди буде гармонія, світло й любов.
– Нехай успіхи й досягнення ваших вихованців стануть найкращою нагородою за вашу працю.
– Нехай ваше серце завжди зігріває усвідомлення того, що ви даруєте нам найбільший скарб — знання!
🥳🎉🎉🥳🤗🤗🎉
З повагою, любов’ю та вдячністю
—
Студенти та Рада
💛💙
